Kingpin Best Deals

Grand Theft Auto III (GTA 3) obchodzi w tym roku dziesiąte urodziny. Z racji okrągłej rocznicy rynkowego debiutu gry, wydawca – Rockstar Games – postanowił sprawić niespodziankę fanom tytułu. I tak, firma zapowiedziała mobilną wersję GTA 3, która będzie dostępna na wybrane tablety i smartfony pracujące w oparciu o Androida oraz iOS.

Tablety, na których będzie śmigać GTA 3:
Apple iPad 2,
Acer Iconia Tab A100,
Acer Iconia Tab A500/A501,
Asus Eee Pad Transformer,
Motorola Xoom,
Samsung Galaxy Tab 10.1.

Wśród smartfonów kompatybilnych z mobilnym GTA 3 znalazło się na razie tylko kilka modeli różnych producentów. Wśród nich znajdziemy takie modele, jak: Apple iPhone 4S, Motorola Droid X2, HTC Evo 2, LG Optimus 2X, Motorola Atrix oraz Samsung Galaxy S2.

Do momentu oficjalnego debiutu tytułu, na pewno lista poszerzy się o kolejne urządzenia. Tymczasem cena mobilnego GTA 3 oraz data debiutu gry na razie nie została ujawniona.

UPDATE:

Premiera wersji dla Androida ma mieć miejsce 22 listopada. Co więcej, istnieje prawdopodobieństwo, że wydana zostanie także specjalna wersja gry na urządzenia z jednordzeniowymi procesorami.

http://www.tabletowo.pl/2011/10/16/gta-3-wkrotce-na-wybranych-tabletach-z-androidem-i-na-ipadzie-2/

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: