Kingpin Best Deals

Nie jest niespodzianką, że pierwszy smartfon z Android Ice Cream Sandwich, Galaxy Nexus, zadebiutuje na rynku już w listopadzie tego roku. Brytyjska sieć O2 potwierdziła, że telefon pojawi się w ofercie już w następnym miesiącu. Jesteście ciekawi prawdopodobnej ceny urządzenia?

Galaxy Nexus jest pierwszym telefonem działającym pod kontrolą najnowszej odsłony platformy Google. W parze ze świetnym software idzie hardware urządzenia. Specyfikacja Galaxy Nexus może robić wrażenie na większości użytkowników Nexus S,Samsung Galaxy S II, wszystko za sprawą sporej wielkości wyświetlacza Super AMOLED 4,65″ o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli (HD).

Aktualnie data premiery oraz dostępność Galaxy Nexus w Polsce nie jest znana. Możliwe, że telefon podobnie jak pozostałe modele Nexus nie pojawi się drogą oficjalną w naszym kraju, choć ostatnie doniesienia mówią, że dystrybucją ma zająć się Samsung, a nie Google co zwiększyłoby dostępność telefonu.

Brytyjski sklep internetowy Clove rozpoczął przedsprzedaż Samsung Galaxy Nexus w cenie £514, około, 2600 złotych. Spodziewam się, że jest to cena zbliżona do tej oficjalnej. Według Clove pierwszy smartfon z Android Ice Cream Sandwich pojawi się na rynku w okolicach 17 listopada tego roku.
http://www.telix.pl/artykul/premiera-galaxy-nexus-w-listopadzie-potwierdzona-3,44055.html

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: