Kingpin Best Deals

Cisco wprowadza na rynek nowe rozwiązanie – ulepszone routery bezprzewodowe Linksys® serii E. Produkty wyróżnia prędkość, zasięg, prostota eksploatacji i nowoczesny design.
Nowe routery przeznaczone są do obsługi internetu z sieci kablowych.

Modele Linksys E3200 i E4200 wyposażone są w unikatowe rozwiązanie, jakim jest wirtualne USB. Do gniazda można podłączyć dysk twardy lub pamięć USB. Dzięki temu będą mogły z nich korzystać wszystkie inne urządzenia, działające w sieci, współdziałające z oprogramowaniem Cisco Connect.

Nowa oferta pięciu routerów gwarantuje użytkownikom wysoką wydajność sieci w standardzie Wireless N. Kluczowymi zaletami urządzeń działających z prędkością do 450Mb/s są:
•wysyłanie i odbieranie sygnału (w systemie 3×3 anteny) w paśmie 5 GHz, zapewniające większą prędkość przesyłu danych i lepszy zasięg
•wzmacniacze mocy SpeedBoost, mające za zadanie podtrzymanie siły sygnału na większej odległości i zredukowanie „punktów martwych”
•technologia wirtualnego USB, umożliwiająca podłączenie drukarek USB, pamięci przenośnych i innych urządzeń do sieci
•w wybranych modelach serii E nowością jest natywna obsługa protokołów IPv6 i 6rd.

Produkty Linksys sprzedawane są wraz z oprogramowaniem Cisco Connect. Umożliwia ono szybką i łatwą konfigurację sieci bezprzewodowej:
•dodawanie kolejnych urządzeń do sieci
•konfigurację kontroli rodzicielskiej
•dostęp do internetu dla gości – wykorzystując tworzoną w tym celu specjalną sieć
•sprawdzanie prędkości internetu z użyciem funkcji Broadband Speed Meter
•kontrolę automatycznych aktualizacji sprzętu i oprogramowania

Wprowadzenie na rynek ulepszonej serii routerów Linksys serii E jest odpowiedzią na wymagania konsumentów. Według grupy badawczej IDC , w roku 2010 w Europie Zachodniej jedynie w 16 proc. bezprzewodowych sieci domowych wykorzystywana była technologia Wireless-N. Szacuje się, że w ciągu kolejnych pięciu latach, ze względu na zwiększającą się liczbę urządzeń bezprzewodowych, takich, jak tablety, smartfony i telewizory z opcją podłączenia do internetu, zastosowanie technologii Wireless-N powinno się niemal podwoić.

Konsumenci oczekują od bezprzewodowych sieci domowych większej wydajności, niezawodności i prostoty eksploatacji. Nowe produkty Cisco wyróżniają się na tle dostępnych na rynku urządzeń, prędkością, zasięgiem i łatwością użycia. Oferują nowoczesną konstrukcję, łączącą estetykę i zaawansowaną funkcjonalność. Niedawno Linksys E4200 zdobył prestiżową nagrodę Red Dot Product Design Award za rok 2011, w dziedzinie wzornictwa, innowacji i jakości.

Dostępność
W ofercie Linksys dostępnych jest pięć nowych bezprzewodowych routerów serii E. Sugerowane ceny detaliczne za te urządzenia wahają się od 179 zł do 699 zł.

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: