Kingpin Best Deals


Bezprzewodowy prezenter firmy AirLive, AirVideo-100v2 to rozwiązanie każdego pokoju konferencyjnego. Dzięki temu urządzeniu można bez przeszkód rozszerzyć funkcjonalność projektora – będzie on w stanie odtwarzać obraz bezprzewodowo. Wystarczy wpiąć do gniazda AirVideo-100v2 i można cieszyć się bezprzewodowym obrazem. Dzięki temu urządzeniu nie jest wymagana modernizacja istniejącej infrastruktury o nowe urządzenia. Dzięki rozwiązaniu, jakim jest bezprzewodowe wyświetlanie obrazu o wysokiej jakości, możemy dzielić się z przyjaciółmi swoimi multimediami na dużym ekranie bez konieczności używania wszelkiego rodzaju kabli.

Ściągnij oprogramowanie WPS bezpośrednio ze strony zarządzającej urządzeniem lub użyj trybu „Plug & View” by bezprzewodowo oglądać wyświetlany obraz.

W panelu zarządzającym urządzeniem znajduje się narzędzie, dzięki któremu AirVideo-100v2 staje się tokenem na USB – dzięki odpowiedniej funkcji token można podłączyć do istniejącej sieci bezprzewodowej (lub przewodowej). W ten sposób, w ciągu kilku chwil nasz obraz będzie bezprzewodowo wyświetlany.

Maksymalnie cztery komputery mogą być wyświetlane w tym samym czasie. W ten sposób można porównać 4 komputery/PDA, dzięki temu rozwiązaniu można zwiększyć efektywność spotkań.

AirVideo-100v2 pozwala na bezprzewodowe wyświetlanie obrazy, wystarczy go wpiąć do projektora i już można cieszyć się obrazem bez konieczności podpinania kabli – z łatwością można pokazywać prezentacje oraz inne pliki multimedialne.

Wyświetlanie z tabletów, smartfonów, notebooków

Prezentowanie materiałów na projektorze jest teraz dużo wygodniejsze niż wcześniej dzięki MobiShow. Narzędzie to pozwala na wyświetlanie obrazu z tabletów czy smartfonów, możesz dzielić się swoim ekranem z komórki, plikami PtG oraz zdjęciami które znajdują się na urządzeniach mobilnych. Bezprzewodowy protokół (Tryby pracy AP oraz Client)
The AirVideo-100v2 zawsze pracuje w trybie AP oraz zachowuje się jako centralny hub dla pozostałych urządzeń bezprzewodowych. Dodatkowo można uruchomić tryb AP-Client, dzięki czemu AirVideo-100v2 będzie mógł podłączyć się do istniejącej infrastruktury poprzez Wi-Fi. Ta funkcja zwiększa elastyczność działań w środowisku pracy. Urządzenie jest lekkie oraz małe, dzięki czemu nadaje się do zabrania go w podróż, na której będziecie mogli bez przeszkód prezentować swoje materiały całkowicie bezprzewodowo. Również można ściągnąć klienta Mac bezpośrednio z AirVideo-100v2 – program jest prosty w obsłudze oraz posiada przyjazny interfejs.

Kompatybilny z projektorem / LCD TV / monitor z użyciem standardowych złączy wejścia VGA. Własne zasilanie przez port VGA, zasilacz nie jest już wymagany.

Podstawowe funkcje:
• Technologia bezprzewodowa IEEE802.11b/g/n
•Podłącz PC, smartfon oraz tablet do projektora bezprzewodowo
•Bezprzewodowe wyświetlanie obrazu na komputerach typu Mac (Macintosh)
•Pokaż 4 komputery na jednym ekranie
•Wsparcie dla WXGA+(1280 x 800) wysokiej jakości rozdzielczości
•Mały oraz przenośny
•Tryby pracy AP & AP Client
•Kompatybilny z każdym rodzajem projektora VGA lub telewizorem LCD
•Zasilany z portu VGA
•30FPS Real-Time Playback
• Dodatkowe informacje: Gwarancja: 2 lata. Sugerowana cena detaliczna: ok. 90 Euro netto

 

http://www.telix.pl/artykul/bezprzewodowy-prezenter-airvideo-100v2-3,44409.html

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: