Kingpin Best Deals

Gdy na Tabletowo.pl pojawiły się pierwsze zapowiedzi dotyczące tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1, stał się on od razu moim faworytem do zakupu.

Motorola Xoom, która zbierała w tym czasie niezbyt pochlebne recenzje odeszła w niepamięć, a ja przeczesywałem sieć w poszukiwaniu nowych detali dotyczących tego tabletu.

Pierwsze rozczarowanie pojawiło się wraz z prezentacją modelu 10.1v.

Dyskusyjny design tylnej obudowy modelu mi akurat odpowiadał. Nie przeszkadzała mi także grubość urządzenia – ale brak slotu na karty SD był poważnym minusem.

A potem było Samsung Mobile Unpacked i nagle okazało się, że wokoło tego tabletu zrobił się straszny bałagan informacyjny.

Podawane detale były bardzo sprzeczne. Dotyczyły ilości i rodzaju portów oraz procesora urządzenia (nawet sam Samsung nie do końca wiedział co produkuje).

Rzeczywistość okazała się okrutna i gdy Samsung Galaxy Tab 10.1 (wersja finalna) trafił do sklepów, przynajmniej dla mnie było to kolejne rozczarowanie. Teraz miałem okazję sprawdzić czy miałem rację…

http://www.tabletowo.pl/2011/10/16/recenzja-tabletu-samsung-galaxy-tab-10-1-wideo/

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: