Kingpin Best Deals

Pierwszy raz HTC Rezound pojawił się na blog.do-it.pl 21/10/2011, dziś nieco więcej info:

W nocy z czwartku na piątek, zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami tajwański koncern na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej przedstawił swoje najnowsze dzieło – HTC Rezound. Jest to pierwszy model w portfolio z siedziby na Tajwanie wyposażony w 4,3 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720p (1280×720 pikseli). Urządzenie powstało we współpracy z Beats Audio i w komplecie znajdziemy słuchawki zapewniające doskonałą jakość dźwięku.
HTC Rezound wyposażony w dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz, ma 1GB pamięci RAM i 16 GB wewnętrznej pamięci. Posiada 8 MP aparat główny oraz 2 MP do wideorozmów. Pojemność baterii sięga 1650 mAh. Najnowszy smatfon działa pod systemem Android 2.3 Gingerbread, ale jak tylko HTC dostosuje swoją nakładkę Sense do platformy Android Ice Cream Sandwich, to użytkownicy otrzymają aktualizację do tej wersji.
W Stanach Zjednoczonych będzie dostępny w sieci Verizon od 14 listopada z ceną do 300 dolarów przy podpisaniu dwuletniej umowy. Nie została podana informacja o dostępności smartfona w Europie.

http://www.telix.pl/artykul/nowy-smartfon-htc-rezound-z-ekranem-4-3-cala–video–3,44253.html

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: