Kingpin Best Deals

Czasami chcielibyśmy obejrzeć ciekawy film na dodatkowym telewizorze umieszczonym w sypialni, ale odtwarzacz DVD lub Blue-ray leży koło głównego telewizora w salonie. W takich sytuacjach przydałoby się pociągnięcie dodatkowego okablowania. Jednak nawet wówczas nadal mielibyśmy kłopot z obsługą odtwarzacza z innego pomieszczenia. Pilot do niczego by się nie przydał, a bieganie po pokojach, żeby wciskać pauzę lub zmieniać programy, nie należałoby raczej do przyjemności.

Z tego względu specjaliści firmy Thomson opracowali bezprzewodowy przekaźnik sygnału wideo oraz audio. Model VS3010 służy do przesyłania obrazu i dźwięku pomiędzy domowymi lub biurowymi urządzeniami audio-wideo. W ten sposób umożliwia oglądanie filmów lub dowolnych programów emitowanych za pośrednictwem odtwarzacza DVD lub tunera telewizji satelitarnej na telewizorze umieszczonym w innym pomieszczeniu, a nawet na innym piętrze. Czysty sygnał przekazywany jest na odległość 20-30 metrów w budynkach oraz do 100 metrów na otwartej przestrzeni. Przekaz danych odbywa się w częstotliwości 2,4 GHz.

Użytkownik może korzystać z trzech różnych kanałów przenoszenia. Sterowanie telewizorem możliwe jest dzięki trzem dodatkowym przedłużaczom na podczerwień. Obsługa odtwarzaczy czy tunerów odbywa się za pomocą oryginalnych pilotów. W zestawie znajduje się nadajnik wideo, dwa zasilacze oraz kabel Scart i Cinch. Produkt nadaje się do wykorzystania również w biurze do prezentowania filmów lub pokazów w różnych pomieszczeniach z jednego odtwarzacza lub telewizora.

Autoryzowanym dystrybutorem przekaźnika Thomson VS3010 jest Hama Polska. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Sugerowana przez Hama Polska cena detaliczna urządzenia wynosi 199,90 zł.

http://www.telix.pl/artykul/vs3010–bezprzewodowy-przekaznik-wideo-dostepny-w-polsce-3,43967.html

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: