Kingpin Best Deals

BioWare zapowiada betę i demo „Mass Effect 3”.

Fani serii „Mass Effect” wyczekują wszelkich informacji na temat trzeciej i finałowej części trylogii, tymczasem BioWare zapowiedziało właśnie, że już w styczniu udostępni zarówno demonstracyjną wersję z trybem single player, jak i multiplayerową betę.

Informacja pojawiła się na Twitterze, lecz bez sprecyzowanych platform. Są jednak duże szanse na to, że multiplayerowa beta dostępna będzie dla użytkowników wszystkich platform, jako że wskazywałyby na to ulotki znajdujące się w pudełku z „Battlefield 3”. BioWare potwierdziło, że dostęp do bety „Mass Effect 3” zostanie zagwarantowany dla wszystkich nabywców strzelanki, w każdej wersji platformowej.

Dokładne terminy udostępnienia dema oraz bety, zostaną ujawnione w listopadzie, a posiadacze gry „Battlefield 3” automatycznie otrzymają zagwarantowany dostęp, ponieważ zostanie on powiązany z ich kontami na EA.com.

„Mass Effect 3” pojawi się w sklepach w marcu przyszłego roku.

http://gry.onet.pl/wiadomosci/demo-i-beta-mass-effect-3-pojawia-sie-w-styczniu,1,4886764,artykul.html

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: