Kingpin Best Deals

Kiedy Microsoft pokazał drugą generację Surface’a, wiele osób było pod wrażeniem. Stół został odchudzony do grubości 10 cm, otrzymał wiele nowinek technicznych i możliwość montowania na ścianie. Słuch jednak o nim zaginął. Aż do dziś.


Surface 2.0 opiera się na Samsungu SUR40. Wyposażony jest w 40-calowy wyświetlacz multi-touch, pracujący w rozdzielczości 1080p i potrafiący rejestrować równocześnie do 50 punktów dotyku. Całość chroni szkło Gorilla Glass. Wyświetlacz wykorzystuje technikę PixelSense Microsoftu, która śledzi każdy piksel za pomocą optycznych czujników i podczerwonych. Dzięki temu możliwe jest śledzenie palców i obiektów bez konieczności stosowania kamer.

W środku siedzi zwykły komputer PC, a konkretniej AMD Athlon X2 245e 2,9 GHz, AMD Radeon HD 6750 1 GB, 4 GB DDR3 RAM, dysk 320 GB, a oprogramowanie Surface 2.0 działa na bazie 64-bitowego Windows 7 Professional.

 

Stół, jak twierdzi Samsung, ma się pojawić w sprzedaży już w styczniu. Cena? „Jedyne” 7 600 dolarów…

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: