Kingpin Best Deals

Motorola zaprezentowała właśnie gadżet z Androidem na pokładzie przeznaczony dla osób, które lubią sportowe życie. Motoactv to urządzenie noszone na nadgarstku, które do złudzenia przypomina zegarek.

Gadżet wyposażono w odporny na pot, deszcz i zarysowania, 1,6-calowy dotykowy ekran pojemnosciowy pokryty szkłem Gorilla Glass. Jasność wyświetlacza automatycznie dostosowuje się do zewnętrznego natężenia światła.

Sercem Motorola Motoactv jest 600-megahercowy procesor, a całość waży 35 gramów i ma wymiary to 46mm x 46mm x 9,6 mm. Motorola Motoactv pracuje pod kontrolą systemu Android. Na pokładzie znalazło się w zależności od wersji urządzenia 8 lub 16GB pamięci oraz moduły łączności bezprzewodowej Bluetooth 4.0 oraz Wi-Fi.

Dla fanów sportowego życia gadżet oferuje także odtwarzacz muzyczny (pomieścić do 4000 MP3), radioFM, odbiornik GPS oraz możliwość wykonywania połączeń telefonicznych, po podłączeniu zestawu słuchawkowego Bluetooth Motorola SF700.

Użytkownicy telefonów z Androidem mogą Motoactv sparować ze swoim urządzeniem i odbierać za jego pomocą połączenia oraz odczytywać wiadomości tekstowe SMS.

Motorola Motoactv potrafi zmierzyć przebyty dystans, czas, prędkość, tętno oraz kalorie spalone podczas treningu. Statystyki osiągniętych wyników, aby śledzić swoje postępy, można przesłać na dedykowany serwis motoactv.com. Można także, bezpośrednio z poziomu urządzenia pochwalić się swoimi osiągnięciami na Facebooku czy Twitterze.

Gadżet trafi na sklepowe półki 6 listopada w cenach: 249 USD za model 8 GB i 299 USD z 16 GB.

http://www.telix.pl/artykul/motorola-motoactv-z-android–video–3,43997.html

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: