Kingpin Best Deals


Jeśli dotychczas myśleliście, że nie warto interesować się sprzętem przygotowanym z myślą o dzieciach, byliście w błędzie. Firma Karuma, prezentując tablet PlayBase, udowodniła, że urządzenie dla najmłodszych może wyglądać jak zabawka, ale nią wcale nie być (choć po zdjęciu specjalnej pokrywy model ten wygląda jak każdy inny… tani tablet).

Karuma PlayBase został wyposażony w 7-calowy, pojemnościowy ekran o rozdzielczości 800 x 600 pikseli (z obsługą multitouch), jednordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2GHz, 1GB RAM, WiFi, 8GB pamięci, slot kart microSD, port microUSB, głośniki, akcelerometr, kamerkę oraz akumulator pozwalający na maksymalnie pięć godzin pracy. Całość pracuje w oparciu o nieco odmienionego Androida Gingerbread. Waga modelu to 325 g, natomiast wymiary: 204 × 122 × 9,7 mm.

Trudno powiedzieć dlaczego firma Karuma wybrała na odbiorców swojego sprzętu akurat dzieci, bo nie dość, że model ten oferuje całkiem znośne parametry techniczne, tak w dodatku po zdjęciu wspomnianej pokrywy wygląda jak każde inne urządzenie tego typu…

Cena tabletu PlayBase to 169 funtów. W przedsprzedaży na stronie www.play-base.com pojawi się 15 listopada, natomiast wysyłka rozpocznie się 1 grudnia. Wtedy także będzie go można nabyć przez Amazon oraz eBay.

http://www.tabletowo.pl/2011/11/03/karuma-playbase-tablet-dla-dzieci-z-ciekawa-specyfikacja/

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: