Kingpin Best Deals

Pojawiła się pierwsza aktualizacja Skype dla Windows od czasu przejęcia komunikatora przez firmę Microsoft. Aplikacja, co zrozumiałe, już nie proponuję aplikacji firmy Google.

Skype dla Windows, podczas instalacji, proponował użytkownikom dodatkową instalację paska narzędziowego Google. Najwyraźniej nie odpowiadało to firmie Microsoft, która komunikator przejęła. Nowe wersje Skype’a już nie oferują produktów bezpośredniego konkurenta giganta z Redmond.

Usunięcie reklam Google’a to nie jedyne zmiany. Usunięto kilka wykrytych błędów, w tym wyciek pamięci we wtyczce do Firefoksa, poprawiono też działanie komunikatora w rozwojowej wersji Windows 8.

 

Microsoft kupił Skype’a za 8,5 miliarda dolarów. Będzie jednak rozwijany nie tylko na platformę Windows, ale również dla OSX, iOS-a i Androida. Najprawdopodobniej będzie też wbudowany w Windows Phone i konsolę Xbox 360

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: