Kingpin Best Deals


Najnowszy tablet firmy TRAK Electronics dedykowany jest dla osób, które chcą mieć przy sobie niewielkich rozmiarów urządzenie multimedialne ze stałym dostępem do Internetu. Sprawdza sie nie tylko w roli przenośnego centrum rozrywki, ale także telefonu, nawigacji GPS czy mobilnego biura. Urządzenie dysponuje 7 calowym ekranem dotykowym, z technologią pojemnościową multi-touch. Dzięki wbudowanemu modemowi 3G i modułowi WiFi, możemy przeglądać ulubione strony internetowe, sprawdzać pocztę, czy korzystać z komunikatorów i serwisów społecznościowych w dowolnym miejscu i czasie.
Urządzenie posiada możliwość pracy w trybie Access point, może zatem pełnić funkcje przenośnego routera WiFi w celu udostępniania połączenia z Internetem innym użytkownikom. Za pośrednictwem Bluetooth połączymy tablet z telefonem, komputerem lub innym urządzeniem zewnętrznym, udostępnimy połączenia internetowe, prześlemy wybrane pliki. Szybki i stabilny dostęp do Internetu gwarantuje połączenie w standardzie HSDPA. Dodatkowo urządzenie dysponuje dwoma kamerami: pierwsza z przodu – przydatna w celu przeprowadzenia videorozmowy; druga z tyłu – umożliwiająca robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów.
Na szczególną uwagę zasługuje funkcja rozpoznawania głosu, dzięki której możemy wydawać urządzeniu polecenia lub rejestrować w formie tekstowej wypowiedziane przez nas słowa. Bez używania rąk stworzymy notatki, wiadomości SMS lub e-mail.
Więcej informacji na: http://www.telix.pl/artykul/tablet-trak-tablet-tpad-7124-z-3g-i-gps-wchodzi-do-polski-3,44257.html

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: