Kingpin Best Deals
HP, podobnie jak Dell również zamierza skupić się na tabletach z Windows 8. Wiemy również, że gadżetów obu producentów z nowymi okienkami na pokładzie możemy spodziewać się już za niespełna rok!

Zarówno HP, jak i Dell zaliczyli porażki na rynku tabletów PC. Pierwszy z producentów poniósł fiasko za sprawą TouchPada, a drugi „dzięki” tabletom z Androidem. Firmy jednak nie poddają się i już wiemy, że obaj producenci zamierzają powrócić na rynek w chwale wraz z urządzeniami pracującymi pod kontrolą Windows 8.

Nowe okienka Microsoftu mają szansę nieźle namieszać na rynku tabletów PC. Według wielu wyników badań opinii społecznej użytkownicy czekają na tablety z Windows 8. Z drugiej jednak strony analitycy nie pozostawiają Microsoftowi złudzeń. Jak będzie naprawdę? O tym przekonamy się już za niecały rok, bo pierwszych tabletów z nowymi okienkami spodziewajmy się na rynku już w trzecim kwartale 2012 roku.

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,120199,10491897,Tablety_Della_i_HP_z_Windows_8_w_III_kwartale_2012.html

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: