Kingpin Best Deals

W T-Mobile De, zadebiutował kolejny brandowany smartfon: Kompaktowy. Telekom move jest smartfonem dla wszystkich. Smartfon oferuje dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,7″ i rozdzielczości 480 x 800 pikseli i wyświetla 262 rys. barw. Ma na pokładzie Androida Android 2.3 (Gingerbread), który daje wam możliwość surfowania po sieci za pomocą przeglądarki internetowej i obsługuje Adobe Flash.
Szybki internet zawsze będziecie mieli w zasięgu kliknięcia dzięki wsparciu dla 3G (HSDPA 7,2 Mbps), oraz dzięki modułowi Wi-Fi.

Move, to także Android Market w zasięgu ręki i setki tysięcy aplikacji, z których większość możecie pobrać za darmo. Wbudowany GPS pozwoli wam korzystać z nawigacji NAVIGON, a społecznościowych funkcji Androida nie trzeba nawet reklamować.

T-Mobile move ma także 5 Mpx aparat, radio FM, oraz Bluetooth 3.0. Napędza go 600 MHz procesor, a dzięki slotowi na karty microSD, pamięć można rozszerzyć do 32 GB. Jego wymiary, to 118 x 59,5 x 9,9 mm, waga 120 g. Zasilanie zapewnia bateria Li-Ionen 1800 mAh: czas pracy 300 godz., czas rozmowy 270 min.

Telekom Move, smartfon stworzony przez chińską firmę Huawei specjalnie dla niemieckiego operatora, został zaprojektowany dla gospodyń domowych. Telekom Move ma trafić także do Polski – będzie dostępny prawdopodobnie już w listopadzie br. za złotówkę. – To przykład telefonu z górnej półki za bardzo dobrą cenę – mówi Andrzej Pomarański z Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci T-Mobile w Polsce.

 

http://www.telix.pl/artykul/telekom-move–smartfon-dla-gospodyn-domowych-w-sieci-t-mobile-3,44282.html

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: