Kingpin Best Deals

Od 20 października w kilkunastu miastach na terenie całej Polski, w wybranych punktach sprzedaży sieci Plus, znajdą się specjalne stanowiska z laptopami, na których każdy będzie mógł osobiście sprawdzić działanie usług w technologii LTE.
Pierwsze testy zostaną zorganizowane w Warszawie, Łodzi, Toruniu, Poznaniu, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Lublinie i Puławach. Test jest realizowany na sieci Mobyland LTE 1800MHz.

LTE, czyli Long Term Evolution, to standard telefonii komórkowej, będący następcą systemów trzeciej generacji (3G). Parametry usługi, takie jak stabilność, prędkość i jakość połączenia, są porównywalne z tymi, jakie udostępniają dostawcy internetu kablowego.
Każdy, kto w trakcie trwania akcji pojawi się w wytypowanych punktach sprzedaży, będzie miał możliwość zapoznać się z technologią oraz podzielić się swoją opinią na temat działania usługi, wypełniając krótką ankietę. Dla wszystkich osób, które wypełnią ankietę zostały przygotowane upominki.
Poniżej lista punktów sieci Plus, w których od czwartku 20 października można testować LTE:

  1. Warszawa: Al. Jerozolimskie 65/79 (LIM), Al. Jerozolimskie 179 (Blue City), ul. Grójecka 64, ul. Ostrobramska 75 (Promenada);
  2. Kraków: ul. Bora Komorowskiego 37 (CH Krokus), ul. Zakopiańska 62 (CH Zakopianka);
  3. Toruń:ul. Olsztyńska 8 (CH Bielawy), ul. Żółkiewskiego 15 (CH Copernicus), ul. Piekary 35/39;
  4. Łódź:ul. Karskiego 5 (Manufaktura), ul. Piotrkowska 153, ul. Piotrkowska 294, ul. Jana Pawła II 30 lok. B23 (CH Geant);
  5. Poznań:ul. Zamenhofa 133 (CH Rondo Selgros), ul. Serbska 7 (CH Tesco);
  6. Katowice: ul. Staromiejska 3;
  7. Dąbrowa Górnicza: ul. Bandrowskiego 7B;
  8. Lublin: Al. Spółdzielczości Pracy 30/32 (Galeria OLIMP);
  9. Puławy: ul. Piłsudskiego 52.

http://di.com.pl/news/41054,2.html?utm_source=nlhtml&utm_medium=email&utm_campaign=linknews

Nasza witryna używa cookies wyłącznie w celach statystycznych i na potrzeby wyświetlania reklam. Klikając zgadzam się, akceptujesz naszą politykę cookies.
Zgadzam się.
x
%d bloggers like this: